Cumartesi
Az Bulutlu
17°C | 34°C
Pazar
Az Bulutlu
17°C | 31°C
Pazartesi
Açık
16°C | 31°C

Veteriner Hekimler Odası Başkanı ve Yeni Yönetim Kurulu Üyeleri; Başkan Ceylan’ı Makamında Ziyaret Etti.(2 Mayıs 2019)

Veteriner Hekimler Odası Başkanı ve Yeni Yönetim Kurulu Üyeleri; Başkan Ceylan’ı Makamında Ziyaret Etti.(2 Mayıs 2019)

Bir süre önce yapılan genel kurulda Muğla Veteriner Hekimler Odası Başkanı seçilen Serkan Alpözen, yeni yönetim kurulu üyeleri ile birlikte; Başkanımız Kamil Ceylan’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette Muğla Veteriner Hekimler Odası başkanı seçilen Serkan Alpözen ve yeni yönetimin kurulu üyelerini kutlayan Başkan Ceylan, Köyceğiz’in tarım ve hayvancılık sektöründe güçlü bir potansiyele sahip olduğunu belirterek, hayvancılık sektörünün daha da geliştirilmesi konusunda veteriner hekimlere önemli görevler düştüğünü; Hayvancılıkla uğraşan vatandaşlarımızın üreticiliğe devam etmeleri için ellerinden geleni yapacağını ifade ederek yeni yönetime çalışmalarında başarılar diledi.

Başarı ve hayırlı olsun dilekleri için Başkan Ceylan’a teşekkür eden Muğla Veteriner Hekimler Odası Başkanı Serkan Alpözen ; “Veteriner Hekimler Odası olarak Muğla ili genelinde hayvancılıkla uğraşan üreticilerimizin her zaman yanındayız. Bizleri kabul ettiğiniz için, hem de iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederiz” dedi.

Copyrigt © 2016 Köyceğiz Belediye Başkanlığı