Pazartesi
Sıcak
23°C | 38°C
Salı
Açık
23°C | 34°C
Çarşamba
Açık
23°C | 34°C

Köyceğiz Belediyespor Güreşçisi Minikler Türkiye 3.sü Kenan Eygi , Milli Takım Kampına Davet Edildi.(22.08.2019)

Köyceğiz Belediyespor Güreşçisi Minikler Türkiye 3.sü Kenan Eygi , Milli Takım Kampına Davet Edildi.(22.08.2019)

Köyceğiz belediyespor güreş antrenörü Kürşat Çimen ‘in yetiştirdiği ve geleceğin sporcusu olarak görülen Kenan Eygi , Türkiye Şampiyonasında gösterdiği başarılı performansıyla tüm dikkatlerini üzerine çekmişti. Köyceğiz Belediyespor’lu, Minikler Türkiye 3.sü olan Kenan Eygi, bu büyük başarı sonrası Milli Takım Kampına davet edildi.

Güreş Antrenörü Kürşat Çimen; Muğla’mızın yaklaşık 36 bin nüfusuna sahip şirin ve güzel ilçemiz Köyceğiz’imizin çocuklarından; bireysel sporların en zorlarından biri olan güreş spor dalında; Güreşçimiz Kenan Eygi’nin Milli Takım Kampına davet edilmesi bizim için bir gururdur. Umarım bundan sonrada Köyceğiz’imizin çocuklarından daha nice Milliler elde etme şansı bizlere doğar. Bu başarılarından dolayı sporcumu kutluyorum, başarılarının devamı diliyorum. Katkıları ve destekleri ile bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan Köyceğiz Belediye Başkanı’mız Kamil Ceylan’a bize vermiş olduğu emeklerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Köyceğiz’e hayırlı uğurlu olsun” dedi.

 

Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan, “ Köyceğiz Belediye Spor Güreş Takımı’nın bizlere yaşattığı gurur adına antrenörümüz Kürşat Çimen’i başarılarından dolayı kutluyorum. Amacımız çocukların ve gençlerin spor yapmalarını sağlamak ve ata sporu “güreşi” yaşatmaktır. Spora adanmış hayatlar ve geleceğini kurtaracağımız nesillerin yetişmesi. Köyceğiz Belediyespor güreşçimiz Kenan Eygi’yi tebrik eder ,antrenörümüz Kürşat Çimen'i, sporcularımızı ve emeği geçen herkesi tebrik eder, bundan sonrada başarılarının devamını dilerim.” dedi.

Copyrigt © 2016 Köyceğiz Belediye Başkanlığı