Pazartesi
Sıcak
23°C | 38°C
Salı
Açık
23°C | 34°C
Çarşamba
Açık
23°C | 34°C

Köyceğiz Belediyesi Ve Ege Yolcu Dergisi Katkılarıyla Geleneksel Hale Getirilip Her Yıl Düzenlenmekte Olan 8.Köyceğiz Motosiklet Festivalimiz Sona Erdi.(24.06.2019)

Köyceğiz Belediyesi Ve Ege Yolcu Dergisi Katkılarıyla Geleneksel Hale Getirilip Her Yıl Düzenlenmekte Olan 8.Köyceğiz Motosiklet Festivalimiz Sona Erdi.(24.06.2019)

T E Ş E K K Ü R L E R…

Bu yıl Köyceğiz Belediyesi ve Ege Yolcunun ortaklaşa düzenlediği 8.Köyceğiz Motosiklet Festivalimizi Sakin Şehir İlçemiz Köyceğiz de sakin sakin güvenli bir şekilde bitirdik.Ülkemizin birçok yerinden ilçemize motorcu geldi. Arkadaşlar gerçekten çevreye duyarlılar. ilçemizi ve çevresini gezerek yöremiz hakkında bilgi sahibi oldular. Belediye olarak kendilerine tahsis ettiğimiz kamp alanında hizmetlerimizi aksatmadan yerine getirmeye çalıştık. Esnaflarımız ve işletmecilerimize, bu festivalden bir derece katkı sağlamaya,bu bağlamda Motosiklet Festivali'nin Köyceğiz’e ekonomik anlamda da katkısı olacağı düşünülerek her yıl artan bir katılım ile devam ettirmeye çalışacağız. 
Ben bir kez daha festivali organize eden Grup Başkanı Sayın Nadir Şahin ve ekibine tüm uzak diyarlardan İlçemize gelen tüm motorcu dostlarımıza motosikletseverlere, Caz müzik üzerine söyleşisiyle geceye renk katan Timuçin Şahin’e,THM Konseri ile Mete Şen ve Mehmet Demirel ’e, Orkestra Grup Kervan ile Grup Dönence ve ekibine, bu etkinlikte katkılarını esirgemeyen İlçe Kaymakamımız Sayın Erdinç Dolu’ya, İlçe Emniyet Müdürlüğüne, İlçe Jandarma Komutanlığına, Başkan Yardımcılarıma ve Belediyemizin her kademesinde görev alan tüm personelime etkinliğimiz boyunca konuklarımıza kontenjan açan, Özay Otel’e, tüm Köyceğiz halkıma teşekkür ediyorum. 
Geleneksel hale gelen her yıl yapılmakta olan Motosiklet Festivali'mize katılacak olan tüm Motorseverleri İlçemiz Köyceğiz’de konuk etmekten ve ağırlamaktan mutluluk duyarız.
Amacımız Paylaşma, kaynaşma ve eğlenceyi bir arada tutmaya çalıştığımız Motosiklet Festivalimize 2020 yılında da tüm Motor Severleri, eşsiz doğal güzellikler sunan İlçemiz Köyceğiz’e bekliyoruz.

SAYGILARIMLA,

Kamil CEYLAN
KÖYCEĞİZ BELEDİYE BAŞKANI

Copyrigt © 2016 Köyceğiz Belediye Başkanlığı