Perşembe
Sıcak
20°C | 37°C
Cuma
Sıcak
21°C | 37°C
Cumartesi
Sıcak
21°C | 36°C

İlçe Kaymakamımız Erdinç Dolu Başkanlığında Belediyemiz Kulak Mesire Kamp Alanında Mahalle Muhtarlarımızla Toplantı.(17 Aralık 2018)

İlçe Kaymakamımız Erdinç Dolu Başkanlığında Belediyemiz Kulak Mesire Kamp Alanında Mahalle Muhtarlarımızla Toplantı.(17 Aralık 2018)

yceğiz De 25 Mahallenin Muhtarları İle Yatırım Ve Faaliyetler Hakkında Toplantı Yapıldı.(17 Aralık 2018)

İlçe Kaymakamı Erdinç DOLU Başkanlığın da, Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil CEYLAN, 17.12.2018 Pazartesi günü Köyceğiz Belediyesi Kulak Mesire Kamp Alanında Mahalle Muhtarları ile kahvaltıda bir araya gelindi.

Belediye Başkanı CEYLAN. “Mahallelerimizde yapılan çalışmalar hakkında bir değerlendirme ve sizlerin talepleri alma konusunda bir toplantı yapmak istedik.Sizlerle güzel çalışmalarımız oldu, halen devam ediyor.Bu zaman zarfında belediyecilik anlamında iyi işler yaptık. Biz belediyemiz ve kaymakamlığımızın bütün kurumları ile buradayız” dedi.

İlçe Kaymakamı Erdinç DOLU ve Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil CEYLAN ile birlikte 10-12 Aralık tarihlerinde Ankara’da Bakanlık ve federasyon yetkilileri ile ilçe de yapılacak olan yatırım ve faaliyetler hakkındaki görüşmelerle ile ilgili muhtarlara bilgi verildi.

Ayrıca, Köyceğiz-Ortaca-Dalaman Yürüyüş ve Bisiklet Rotaları “The ECOtrails of Caria” proje sorumlusu Murat DEMİRCİ tarafından proje hakkında sunum yapıldı.

Kahvaltının sonunda, 2019 yılında Vakıf Mütevelli Heyetinde görev yapacak Muhtarların seçimi yapıldı.Daha önce aynı görevde yer alan Döğüşbelen Muhtarı Y.Duran YILMAZ ve Ulucami. Mahalle Muhtarı Sadık KARADUMAN seçildiler.

Daha sonra Muhtarlar, mahallerinde yaşanan sorunları, sorunların çözümüne yönelik görüş, öneri ve taleplerini dile getirdi.

Birim amirlerinin, yaşanan sorunlar ve sorunların çözümüne yönelik yapılan çalışmalar hakkında bilgi vermesinin ardından toplantı sona erdi.

Copyrigt © 2016 Köyceğiz Belediye Başkanlığı