Cuma
Sıcak
22°C | 38°C
Cumartesi
Sıcak
23°C | 41°C
Pazar
Sıcak
23°C | 40°C

BAŞKAN CEYLAN MAZBATASINI ALDI.

BAŞKAN CEYLAN MAZBATASINI ALDI.

31 Mart’ta yapılan yerel seçimlerinden sonra yeniden Köyceğiz Belediye Başkanlığına seçilen Kamil Ceylan mazbatasını alarak, görevine başladı.
Mazbata Töreninde Aynı zamanda Cumhur İttifakı Meclis Üyeleri ‘de Mazbatalarını aldı. Mazbatasını alan Başkan Ceylan,"Sükûnet içerisinde geçirdiğimiz bir seçim döneminden sonra mazbatamızı aldık.Bu günden itibaren yeni dönem başlayacak. İlçemiz Köyceğiz de hizmetlerimize devam edeceğiz. Kimseyi ayrıştırmadan, ötekileştirmeden, seçimin seçimde kaldığını, herkesin tercihine saygı duyarak demokrasinin tecellisi olan seçim neticesinde de görev ve yetkinin Köyceğiz halkı tarafından verilen yeni meclis üyesi arkadaşlarımla birlikte 5 yıl içerisinde Köyceğiz’imize hep birlikte en iyi hizmeti yapmaya devam etmek isterim." dedi.
Mazbatasını alan Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan Köyceğiz Belediyesi önünde Muğla Ak Parti İl Başkanı, Mhp İl Yönetim Kurulu Üyeleri,Cumhur İttifaki Meclis Üyeleri, Köyceğiz Ak Parti İlçe Başkanı, Köyceğiz Mhp İlçe Başkanı,Kadın ve Gençlik Kolları Yönetim Kurulu ve partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı Başkan Ceylan ve ekibi davul zurna eşliğinde görevine başladı

Copyrigt © 2016 Köyceğiz Belediye Başkanlığı