Çarşamba
Az Bulutlu
1°C | 17°C
Perşembe
Az Bulutlu
3°C | 19°C
Cuma
Az Bulutlu
0°C | 15°C

BAŞKAN CEYLAN KÖYCEĞİZ DE SAĞLIK ÇALIŞANLARININ TIP BAYRAMINI KUTLADI.(14 MART 2019)

BAŞKAN CEYLAN KÖYCEĞİZ DE SAĞLIK ÇALIŞANLARININ TIP BAYRAMINI KUTLADI.(14 MART 2019)

BAŞKAN CEYLAN KÖYCEĞİZ' DE SAĞLIK ÇALIŞANLARININ TIP BAYRAMINI KUTLADI.

14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Belediye Başkanı Kamil Ceylan,Köyceğiz Belediyesi Sağlık Memuru ve Evde bakım hizmetlerinde çalışan Sağlık personellerinin Tıp Bayramını kutlayarak görevlerinde başarılarının devamını diledi.

Tıp Bayramı kutlama etkinliği çerçevesinde; İlçemiz Köyceğiz; 6 Nolu ASM Paşaoğlu Sokak, 1 Nolu Merkez ASM, 3 NoluZeytinalanı ASM, 4 NoluBeyobası ASM, Yangı ASM,5 NoluDöğüşbelen ASM 2 Nolu Toparlar ASM ’ de Sağlık çalışanlarını da unutmadı.

Devamında Köyceğiz Devlet Hastanesini ziyaret eden Belediye Başkanı Kamil Ceylan, Başhekim Şeniz Ayturan ve hastanenin her kademesinde görev alan sağlık çalışanlarının Tıp Bayramını kutladı.

“ Tüm sağlık camiası ayrım yapmadan toplum sağlığını korumak için çalışıyor. Bizlerin sağlığı sizlere emanet. Sağlıklı bir toplum ve sağlıklı bir Türkiye temennisiyle, doktorlarımızın, hemşirelerimizin, ebelerimizin ve bütün sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını kutluyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum” diyerek çalışanlara güne özel mesajlı beyaz karanfil hediye etti.

Copyrigt © 2016 Köyceğiz Belediye Başkanlığı