Salı
Az Bulutlu
7°C | 22°C
Çarşamba
Sağanak Yağışlı
9°C | 20°C
Perşembe
Hafif Sağanak Yağışlı
10°C | 19°C

Anlamlı Bir Günü Özel Bir Günle Birleştirmek…

Anlamlı Bir Günü Özel Bir Günle Birleştirmek…

Dilek KOCA & Mehmet KORKMAZ Yuvalarını Kurdular... Saat : 11.00 de

Akılda kalıcı bir tarihte hayatlarını birleştirmek isteyen çift, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde evlendi.

14 Şubat’ı hayatlarının tarihi olarak evlenme cüzdanına yazdırmak isteyen çift, evlilik için Sevgililer Günü’nü tercih etti.
Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil CEYLAN, sevgilerini evlilikle taçlandıran çiftin 14 Şubat Sevgililer Günü’nde nikâhını kıydı. Büyük bir heyecan yaşayan Dilek KOCA ile Mehmet KORKMAZ’a ömür boyu mutluluklar dileyen Başkan CEYLAN, genç çifte evlilik cüzdanını verdi.Bu özel günde kendilerine kırmızı gül buketi, anahtarlık ve geleneksel hale getirilen her çifte takdim edilen fincan takımı hediye edildi.

Böylesine güzel bir günde hem gençlerin hem de ailelerinin mutluluklarına ortak olmaktan duyduğu memnuniyetini dile getiren Başkan CEYLAN, “Hayatlarını birleştiren çiftlerimize sağlık, huzur ve mutluluk dolu bir hayat diliyoruz. Aile bağlarımız ne kadar güçlü ve sağlam ise toplumun temeli de o kadar güçlü demektir. Bugün dünya evine giren çiftlerimizin nikâhlarının hayırlı olmasını diliyorum. Bugün Sevgililer Günü ancak, sevginizi bir güne sığdırmayın. Tüm günleriniz sevgi dolu geçsin. Genç çiftimize ömür boyu mutluluklar dilerim.” Dedi.

Copyrigt © 2016 Köyceğiz Belediye Başkanlığı